BSA Smiltenes filiāle
Kontaktinformācija

Adrese: Smiltene, Dārza iela 17
Telefons: 64772851, e-pasts: [email protected]
Jaunums!!! BSA bibliotēkā pieejamas šādas jaunas datu bāzes: Scopus, ScienceDirect, SAGE.

Baltijas starptautiskās akadēmijas bibliotēkas Datu bāzes:

EBSCO http://search.ebscohost.com

EBSCO – daudznozaru datu bāze, kas sastāv no vairākām pilntekstu un apskatu datu bāzēm humanitārās, sociālajās un eksaktajās zinātnēs: Academic Search Complete, Business Source Complete, ERIC, Health Source - Consumer Edition, Health Source: Nursing/Academic Edition, Library, Information Science & Technology Abstracts, MasterFILE Premier, MEDLINE, Newspaper Source, Regional Business News. EBSCO ir pašlaik populārākā un visvairāk izmantotā ārzemju datu bāze.

HeinOnline + FILR http://www.heinonline.org

Ārzemju starptautisko tiesību avotu datu bāze iekļauj nozīmīgākās publikācijas starptautiskajās tiesībās, aptverot prominentas starptautisko tiesību gadagrāmatas no visas pasaules, tāpat Amerikas Starptautisko tiesību asociācijas un Hāgas Starptautiskās tiesas, kā arī citu respektablu institūciju publikācijas.

SCORPUS http://www.scorpus.com

Science Direct http://www.sciencedirect.com

SAGE Research Methods Online http://www.srmo.sagepub.com

Financial Times www.ft.com

Avīzes “Financial Times” elektroniskā versija, kā arī aktīvais ziņu portāls.

Latvijas Vēstnesis http://www.lv.lv

Latvijas Vēstnesis – LR oficiālā laikraksta “Latvijas Vēstnesis” tiešsaistes versija, kurā iespējams meklēt informāciju arhīvā no 1993. gada. Pieejami laikrakstā “Latvijas Vēstnesis” un tā pielikumos publicēto likumdošanas aktu un rakstu pilnie teksti.

Letonika www.letonika.lv

Letonika – Interneta serviss, kurā vienuviet apkopoti nozīmīgākie uzziņu un enciklopēdiskie resursi par Latviju latviešu valodā. Letonika ietver Latvijas Enciklopēdisko vārdnīcu, Terminu vārdnīcu, tulkojošās un skaidrojošās datorvārdnīcas, datorenciklopēdiju “Latvijas vēsture” un indeksētu Interneta lappušu katalogu.

Datu bāze pieejama tikai no redakcijas datora bibliotēkā.

LURSOFT www.lursoft.lv

Lursoft laikrakstu bibliotēka ir apjomīgs Latvijas laikrakstu publikāciju un ziņu aģentūras BNS krājums Internetā, kas ik dienas tiek papildināts ar tūkstošiem jaunu publikāciju no laikrakstu jaunākajiem numuriem. Pieejami vairāk kā 40 Latvijā publicētie izdevumi. Apkopoto pilnteksta publikāciju skaits – vairāk 3 miljoni vienību.

NAIS

Normatīvie akti pa tematiem no NAIS datu bāzes.

Pieejama tikai BSA bibliotēkā.

КОДЕКС

Normatīvie akti pa tematiem no Кодекс datu bāzes, krievu valodā.

Pieejama tikai BSA bibliotēkā.

RUBRICON http://www.rubricon.com

RUBRICON – universāla uzziņu izdevumu pilntekstu datu bāze, kurā veiksmīgi apvienota meklēšana vairāk nekā 60 nozīmīgākajās Krievijas enciklopēdijās, vārdnīcās, rokasgrāmatās un saistītajos Interneta resursos.

УИС РОССИЯ http://www.cir.ru

Datu bāze pētījumiem un izglītībai ekonomikas, vadības, socioloģijas, filozofijas, politoloģijas, lingvistikas, starptautisko attiecību un citu humanitāro zinātņu jomā. Informācijas avotu skaits nepārtraukti pieaug.

Интегрум http://www.integrum.ru

Krievu invormatīvi - analītiska aģentūra, darbojas no 1996. gada. Aģentūras mērķis – sniegt uzņēmumiem, valsts iestādēm un pētnieciskajām organizācijām nepieciešamu informāciju. Mediabanka “Интегрума” satur vairāk nekā 500 000 000 digitalizētus materiālus no 10 000 avotiem: federālie un reģionālie izdevumi, radiostacijas, TV kanāli, web lapas, bibliotēkas un datu bāzes.

Par pieeju datubāzēm un parolēm interesēties bibliotēkā.